Adler | Bluetooth Radio | AD 1185 | AUX in | White
- Preces kods: 323502
- EAN: 5902934839181
- MPN: AD 1185
24.27€
Bez nodokļa: 20.06€
| Ražotājs | Adler |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Modinātājsignāla funkcija | No |
| Producer product name | AD 1185 |
| Producer product family | Bluetooth Radio |
| NFC features | No |
| AUX ieeja | Yes |
| Gross depth (mm) | 205 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 155 mm |
| Packing quantity | 8 pcs |
| Paper/Pasteboard | 330.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| Volume (m3) | 0.004607375 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross width master carton | 330 mm |
| Gross height master carton | 310 mm |
| Net weight master carton | 8.384 kg |
| Tare weight master carton | 0.739 kg |
| Palette Qty | 312 pcs |
| Gross weight | 1.048 kg |
| Net weight | 0.718 kg |
| Aizmidzināšanas funkcija | No |
| Citas funkcijas | SD card playback; USB playback; MP3 player; Micro USB charging; 50 station memory preset |
| Bluetooth | Yes |
| Ekrāns | LCD |
| FM preset stations | Yes |