Adler | Bluetooth Radio | AD 1185 | AUX in | White
- Код товара: 323502
- EAN: 5902934839181
- MPN: AD 1185
24.27€
Без налога: 20.06€
| Производитель | Adler |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Вход Aux | Yes |
| Функция тревоги | No |
| Producer product name | AD 1185 |
| Producer product family | Bluetooth Radio |
| NFC features | No |
| Gross depth (mm) | 205 мм |
| Gross height (mm) | 145 мм |
| Gross width (mm) | 155 мм |
| Packing quantity | 8 шт. |
| Paper/Pasteboard | 330.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| Volume (m3) | 0.004607375 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross depth master carton | 425 мм |
| Gross width master carton | 330 мм |
| Gross height master carton | 310 мм |
| Net weight master carton | 8.384 кг |
| Tare weight master carton | 0.739 кг |
| Palette Qty | 312 шт. |
| Gross weight | 1.048 кг |
| Net weight | 0.718 кг |
| Функция Snooze | No |
| Другие особенности | SD card playback; USB playback; MP3 player; Micro USB charging; 50 station memory preset |
| Bluetooth | Yes |
| Дисплей | LCD |
| Количество предварительно установленных FM станций | Yes |