MSI | Clutch GM08 | Gaming Mouse | USB 2.0 | Black
- Preces kods: 324881
- EAN: 824142218440
- MPN: Clutch GM08
21.38€
Bez nodokļa: 17.67€
| Ražotājs | MSI |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Clutch GM08 |
| Ierīces tips | Gaming Mouse |
| Connection type | USB 2.0 |
| Gross depth (mm) | 181.99 mm |
| Gross height (mm) | 51.99 mm |
| Gross width (mm) | 117.99 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1548 pcs |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Number of buttons | 6 |
| Key life span | 10 Million Clicks |
| Displeja fona gaisma | Red LED |
| Sensors | PixArt PAW-3519 Optical Sensor |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Slēdža tips | Mechanical |
| Bezvadu savienojumi | No |