MSI | Clutch GM08 | Gaming Mouse | USB 2.0 | Black
- Код товара: 324881
- EAN: 824142218440
- MPN: Clutch GM08
21.38€
Без налога: 17.67€
| Производитель | MSI |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | Clutch GM08 |
| Тип устройства | Gaming Mouse |
| Тип соединения | USB 2.0 |
| Gross depth (mm) | 181.99 мм |
| Gross height (mm) | 51.99 мм |
| Gross width (mm) | 117.99 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1548 шт. |
| Gross weight | 0.24 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Number of buttons | 6 NULL |
| Key life span | 10 Million Clicks |
| Подсветка | Red LED |
| Sensors | PixArt PAW-3519 Optical Sensor |
| Перезаряжающийся | No |
| Тип свича | Mechanical |
| Беспроводное подключение | No |