Ecovacs | Charging Dock | White
- Preces kods: 326433
- EAN: 6943757601653
- MPN: D-CD01-2051
42.18€
Bez nodokļa: 34.86€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | Charging Dock |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 100 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| Packing quantity | 6 pcs |
| Paper/Pasteboard | 91 g |
| Tare weight (kg) | 0.091 kg |
| Volume (m3) | 0.002755 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 400 mm |
| Gross width master carton | 170 mm |
| Gross height master carton | 330 mm |
| Net weight master carton | 3.288 kg |
| Tare weight master carton | 0.381 kg |
| Palette Qty | 462 pcs |
| Gross weight | 0.548 kg |
| Net weight | 0.457 kg |
| Savietojamība | T9 |