Ecovacs | Charging Dock | White
- Код товара: 326433
- EAN: 6943757601653
- MPN: D-CD01-2051
42.18€
Без налога: 34.86€
| Производитель | Ecovacs |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | Charging Dock |
| Gross depth (mm) | 190 мм |
| Gross height (mm) | 100 мм |
| Gross width (mm) | 145 мм |
| Packing quantity | 6 шт. |
| Paper/Pasteboard | 91 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.091 кг |
| Volume (m3) | 0.002755 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 400 мм |
| Gross width master carton | 170 мм |
| Gross height master carton | 330 мм |
| Net weight master carton | 3.288 кг |
| Tare weight master carton | 0.381 кг |
| Palette Qty | 462 шт. |
| Gross weight | 0.548 кг |
| Net weight | 0.457 кг |
| Совместимость | T9 |