Teltonika POWER SUPPLY, 9W | Teltonika
- Preces kods: 326861
- EAN: 4779051840885
- MPN: PR3PUEU3
7.91€
Bez nodokļa: 6.54€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross weight | 0.11 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 15 mm |
| Volume (m3) | 0.000042 m³ |
| Palette Qty | 9091 pcs |