Duracell | Basic MN1500 BL2 | AA
- Preces kods: 421941
- EAN: 5000394126091
- MPN: 1996
1.74€
Bez nodokļa: 1.44€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | BE |
| Producer product name | Basic MN1500 BL2 |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 85.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.013 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 5647 pcs |
| Gross weight | 0.072 kg |
| Net weight | 0.059 kg |
| Tips | AA |