Gembird | 4-port USB hub | UHB-U2P4-04 | USB Hub
- Preces kods: 327739
- EAN: 8716309117647
- MPN: UHB-U2P4-04
2.35€
Bez nodokļa: 1.94€
| Ražotājs | Gembird |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | USB Hub |
| Producer product name | UHB-U2P4-04 |
| Producer product family | 4-port USB hub |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 15.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.0009 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1920 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Net weight | 0.022 kg |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa garums | 0.15 m |