Gembird | 4-port USB hub | UHB-U2P4-04 | USB Hub
- Код товара: 327739
- EAN: 8716309117647
- MPN: UHB-U2P4-04
2.35€
Без налога: 1.94€
| Производитель | Gembird |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | USB Hub |
| Producer product name | UHB-U2P4-04 |
| Producer product family | 4-port USB hub |
| Gross depth (mm) | 125 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 15.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.0009 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1920 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.047 кг |
| Net weight | 0.022 кг |
| Цвет товара | Black |
| Длина кабеля | 0.15 м |