Singer | Needle, 2020 SZ12 BLST W/05
- Preces kods: 327894
- EAN: 7393033109530
- MPN: N202011M503
1.92€
Bez nodokļa: 1.59€
| Ražotājs | Singer |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Needle, 2020 SZ12 BLST W/05 |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Tare weight (kg) | 0.002 kg |
| Volume (m3) | 0.0000189 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 91429 pcs |
| Gross weight | 0.004 kg |
| Net weight | 0.002 kg |