Singer | Needle, 2020 SZ12 BLST W/05
- Код товара: 327894
- EAN: 7393033109530
- MPN: N202011M503
1.92€
Без налога: 1.59€
| Производитель | Singer |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Needle, 2020 SZ12 BLST W/05 |
| Gross depth (mm) | 3 мм |
| Gross height (mm) | 105 мм |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.002 кг |
| Volume (m3) | 0.0000189 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 91429 шт. |
| Gross weight | 0.004 кг |
| Net weight | 0.002 кг |