Singer | Needle, 2045 SZ12 BLST W/10
- Preces kods: 327899
- EAN: 7393033108502
- MPN: N204511M1003
2.61€
Bez nodokļa: 2.16€
| Ražotājs | Singer |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Needle, 2045 SZ12 BLST W/10 |
| Gross depth (mm) | 3 mm |
| Gross height (mm) | 105 mm |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5 g |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.0000189 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 91429 pcs |
| Gross weight | 0.01 kg |
| Net weight | 0.005 kg |