Ecovacs Mopping Pad for DEEBOT MINI
- Preces kods: 481058
- EAN: 6970135036912
- MPN: DWP040023
31.36€
Bez nodokļa: 25.92€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 117.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross width (mm) | 45.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 36.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1391 pcs |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Producer product name | Mopping Pad for DEEBOT MINI |