Epson | Finger Touch Unit | ELPFT01
- Preces kods: 327910
- EAN: 8715946674919
- MPN: V12H007A24
341.18€
Bez nodokļa: 281.97€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ELPFT01 |
| Producer product family | Finger Touch Unit |
| Gross depth (mm) | 505 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 160 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 482 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.502 kg |
| Volume (m3) | 0.012524 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 138 pcs |
| Gross weight | 1.505 kg |
| Net weight | 1.003 kg |
| Savienojamie produkti | EB-1480Fi; EB-725Wi; EB-735Fi |
| Platums | 560 mm |
| Augstums | 230 mm |
| Dziļums | 657 mm |