Epson | Finger Touch Unit | ELPFT01
- Код товара: 327910
- EAN: 8715946674919
- MPN: V12H007A24
341.18€
Без налога: 281.97€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | ELPFT01 |
| Producer product family | Finger Touch Unit |
| Gross depth (mm) | 505 мм |
| Gross height (mm) | 155 мм |
| Gross width (mm) | 160 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 482 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.502 кг |
| Volume (m3) | 0.012524 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 138 шт. |
| Gross weight | 1.505 кг |
| Net weight | 1.003 кг |
| Совместимые продукты | EB-1480Fi; EB-725Wi; EB-735Fi |
| Ширина | 560 мм |
| Высота | 230 мм |
| Глубина | 657 мм |