Genesis | Rhod 300 RGB | Gaming keyboard | Wired | RGB LED light | US | 1.75 m
- Preces kods: 331665
- EAN: 5901969420999
- MPN: NKG-1528
20.87€
Bez nodokļa: 17.25€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Producer product name | Rhod 300 RGB |
| Tips | Gaming keyboard |
| Bezvadu savienojumi | No |
| RGB LED gaismas | Yes |
| Tastatūras izkārtojums | US |
| Savienojamības tehnoloģija | Wired |
| Kabeļa garums | 1.75 m |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 43 mm |
| Gross width (mm) | 186 mm |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| PET | 10.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.003887028 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Packing quantity | 9 pcs |
| Gross depth master carton | 505 mm |
| Gross width master carton | 380 mm |
| Gross height master carton | 204 mm |
| Net weight master carton | 7.722 kg |
| Tare weight master carton | 0.666 kg |
| Palette Qty | 396 pcs |
| Gross weight | 0.858 kg |
| Net weight | 0.458 kg |
| Tastatūras tips | Membrane |
| Keys No | 104 |
| Anti-ghosting | Yes |
| Key actuation force | 55 g |
| Citas funkcijas | Spill resistant; Durable body; Multimedia Keys; Non-slip rubber feet; Folding feet |
| Iluminācija | Yes |
| Materiāls | Metall, ABS |
| Apgaismojuma krāsa | RGB |
| Savienojuma veids | USB 2.0 |
| Keyboard colour | Black |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows XP, Windows Vista, Windows 8, Windows 7, Windows 10, Linux |
| Length | 46.6 cm |
| Height | 3.3 cm |
| Width | 16.1 cm |