Epson 115 ECOTANK | Ink Bottle | Cyan
- Preces kods: 332187
- EAN: 8715946687438
- MPN: C13T07D24A
15.65€
Bez nodokļa: 12.93€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Cyan |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 115 ECOTANK |
| Gross depth (mm) | 56 mm |
| Gross height (mm) | 175 mm |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 43 g |
| Tare weight (kg) | 0.043 kg |
| Volume (m3) | 0.0005488 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3149 pcs |
| Gross weight | 0.128 kg |
| Net weight | 0.085 kg |
| Citas funkcijas | Up to 2300 photos |
| Lappušu apjoms | 6200 lappuses |
| Savienojamie produkti | EcoTank L8180, EcoTank L8160 |
| Kapacītāte | 70 ml |