Epson 115 ECOTANK | Ink Bottle | Magenta
- Preces kods: 332188
- EAN: 8715946687445
- MPN: C13T07D34A
15.65€
Bez nodokļa: 12.93€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | 115 ECOTANK |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Packing quantity | 30 pcs |
| Paper/Pasteboard | 42 g |
| Tare weight (kg) | 0.042 kg |
| Volume (m3) | 0.00052142 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 480 mm |
| Gross width master carton | 310 mm |
| Gross height master carton | 150 mm |
| Net weight master carton | 3.78 kg |
| Tare weight master carton | 0.223 kg |
| Palette Qty | 2310 pcs |
| Gross weight | 0.126 kg |
| Net weight | 0.084 kg |
| Citas funkcijas | Up to 2300 photos |
| Lappušu apjoms | 6200 lappuses |
| Savienojamie produkti | EcoTank L8180, EcoTank L8160 |
| Kapacītāte | 70 ml |