FSP | PSU | DAGGER PRO 650W | 650 W
- Preces kods: 334331
- EAN: 4713224522055
- MPN: DAGGER PRO 650
106.29€
Bez nodokļa: 87.84€
| Ražotājs | FSP |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Nominālā jauda | 650 W |
| Producer product name | DAGGER PRO 650W |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 86.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.18 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 621 pcs |
| Gross weight | 1.61 kg |
| Net weight | 1.43 kg |
| Citas funkcijas | Compliant with latest SFX12V V3.3; Efficiency ≧ 90% at typical load; MIA IC (Multiple Intelligence Ability) chip set inside; Semi-fanless design for silent operation; Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan; All black ribbon cables; Powerful single +12V rail design; Full Japanese electrolytic capacitors; Intel Latest CPU ready; Full protections OCP, OVP, SCP, OPP, OTP |
| Kopējā jauda (+12 V) | 648 W |