FSP | PSU | DAGGER PRO 650W | 650 W
- Код товара: 334331
- EAN: 4713224522055
- MPN: DAGGER PRO 650
106.29€
Без налога: 87.84€
| Производитель | FSP |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Номинальная мощность | 650 Вт |
| Producer product name | DAGGER PRO 650W |
| Producer product family | PSU |
| Gross depth (mm) | 150.00 мм |
| Gross height (mm) | 86.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 80.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.18 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 621 шт. |
| Gross weight | 1.61 кг |
| Net weight | 1.43 кг |
| Другие особенности | Compliant with latest SFX12V V3.3; Efficiency ≧ 90% at typical load; MIA IC (Multiple Intelligence Ability) chip set inside; Semi-fanless design for silent operation; Quiet and long-lasting 92mm ball bearing fan; All black ribbon cables; Powerful single +12V rail design; Full Japanese electrolytic capacitors; Intel Latest CPU ready; Full protections OCP, OVP, SCP, OPP, OTP |
| Комбинированная мощность (+12 В) | 648 Вт |