BLACK & DECKER Random Orbital Sander BEW210-QS | 230 W | Sander
- Preces kods: 334946
- EAN: 5035048704233
- MPN: BEW210-QS
28.54€
Bez nodokļa: 23.59€
| Ražotājs | BLACK & DECKER |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Jauda | 230 W |
| Tips | Sander |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Palette Qty | 498.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 488.30 g |
| Plastic (No PET) | 122.10 g |
| Tare weight (kg) | 0.61 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.01 kg |
| Net weight | 1.40 kg |
| Producer product name | Random Orbital Sander BEW210-QS |
| Apgriezienu ātrums | 14000 RPM |
| Spriegums | 220-240 V |