BLACK & DECKER Random Orbital Sander BEW210-QS | 230 W | Sander
- Код товара: 334946
- EAN: 5035048704233
- MPN: BEW210-QS
28.54€
Без налога: 23.59€
| Производитель | BLACK & DECKER |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Мощность | 230 Вт |
| Тип | Sander |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Palette Qty | 498.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 488.30 гр. |
| Plastic (No PET) | 122.10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.61 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 2.01 кг |
| Net weight | 1.40 кг |
| Producer product name | Random Orbital Sander BEW210-QS |
| Скорость вращения | 14000 об/мин |
| Напряжение | 220-240 В |