CyberPower | Backup UPS Systems | VP700ELCD | 700 VA | 390 W
- Preces kods: 336018
- EAN: 4712856274844
- MPN: VP700ELCD
113.18€
Bez nodokļa: 93.54€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | VP700ELCD |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Ietilpība | 390 W |
| Kapacitāte | 700 VA |
| Gross depth (mm) | 341 mm |
| Gross height (mm) | 149 mm |
| Gross width (mm) | 303 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.015395127 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 76 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 pcs |
| TI weight (kg) | 2 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 6.34 kg |
| Net weight | 5.76 kg |
| Citas funkcijas | Line-interactive UPS Topology; Generator Compatible; Automatic Voltage Regulation (AVR); High-speed Ethernet Data Transmission; Surge and Spike Protection; PowerPanel Management Software; Energy Saving Technology; Simulated Sine Wave Output; LCD Status Display; USB Connectivity Port; Serial Connectivity Port |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |
| Formas faktors | Tower |
| Dimensijas (WxDxH) | 100 x 260 x 227 mm |
| Tipiskais dublējuma laiks pilnā ielādē | 1 min |
| Tipiskais dublējuma laiks pusielādē | 10 min |
| Baterijas uzlādes laiks | 8 (Typical) h |