CyberPower | Backup UPS Systems | VP700ELCD | 700 VA | 390 W
- Код товара: 336018
- EAN: 4712856274844
- MPN: VP700ELCD
113.18€
Без налога: 93.54€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | VP700ELCD |
| Producer product family | Backup UPS Systems |
| Вместимость | 390 Вт |
| Емкость | 700 ВА |
| Gross depth (mm) | 341 мм |
| Gross height (mm) | 149 мм |
| Gross width (mm) | 303 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.58 кг |
| Volume (m3) | 0.015395127 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 500 гр. |
| Plastic (No PET) | 76 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 112 шт. |
| TI weight (kg) | 2 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Gross weight | 6.34 кг |
| Net weight | 5.76 кг |
| Другие особенности | Line-interactive UPS Topology; Generator Compatible; Automatic Voltage Regulation (AVR); High-speed Ethernet Data Transmission; Surge and Spike Protection; PowerPanel Management Software; Energy Saving Technology; Simulated Sine Wave Output; LCD Status Display; USB Connectivity Port; Serial Connectivity Port |
| Топология ИБП | Line-Interactive |
| Формат | Tower |
| Размеры (ШхГхВ) | 100 x 260 x 227 мм |
| Обычное время резервирования при полной загрузке | 1 мин |
| Обычное время резервирования при половинной загрузке | 10 мин |
| Время подзарядки батареи | 8 (Typical) ч |