Koss | Headphones | KPH7 | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Wireless | Black
- Preces kods: 336533
- EAN: 021299196212
- MPN: 197229
25.64€
Bez nodokļa: 21.19€
| Ražotājs | Koss |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | KPH7 |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Savienojuma veids | Bluetooth |
| Valkāšanas veids | Over-Ear |
| trokšņu slāpēšana | No |
| Wireless | Yes |
| Gross depth (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 180 mm |
| Gross width (mm) | 40 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 59 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Tare weight (kg) | 0.07 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Volume (m3) | 0.001224 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1412 pcs |
| Gross weight | 0.173 kg |
| Net weight | 0.099 kg |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Citas funkcijas | Lightweight and portable with adjustable headband; 18+ hour battery life; Integrated on-board controls |
| Konektora veids | Bluetooth |
| USB uzlādešanas ports | Yes |
| Frekvences diapazons | 20-20k Hz |