Koss | Headphones | KPH7 | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Wireless | Black
- Код товара: 336533
- EAN: 021299196212
- MPN: 197229
25.64€
Без налога: 21.19€
| Производитель | Koss |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | KPH7 |
| Producer product family | Headphones |
| Microphone | Yes |
| Тип соединения | Bluetooth |
| Стиль ношения | Over-Ear |
| подавление шума | No |
| Wireless | Yes |
| Gross depth (mm) | 170 мм |
| Gross height (mm) | 180 мм |
| Gross width (mm) | 40 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 59 гр. |
| Plastic (No PET) | 15 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.07 кг |
| TI weight (kg) | 0.07 кг |
| Volume (m3) | 0.001224 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1412 шт. |
| Gross weight | 0.173 кг |
| Net weight | 0.099 кг |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Другие особенности | Lightweight and portable with adjustable headband; 18+ hour battery life; Integrated on-board controls |
| Тип коннектора | Bluetooth |
| USB-порт для зарядки | Yes |
| Диапазон частот | 20-20k Гц |