Case Logic | Ibira | Fits up to size 10 " | Tablet Sleeve | Black
- Preces kods: 339383
- EAN: 0085854248693
- MPN: IBRS210 BLACK
10.82€
Bez nodokļa: 8.94€
| Ražotājs | Case Logic |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Ibira |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 25.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6667 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Fits up to size | 10 in |
| Materiāls | Polyester |
| Korpusa veids | Tablet Sleeve |
| Maksimālais iespējamais ekrāna izmērs | 10 in |
| Krāsa | Black |