Case Logic | Ibira | Fits up to size 10 " | Tablet Sleeve | Black
- Код товара: 339383
- EAN: 0085854248693
- MPN: IBRS210 BLACK
10.82€
Без налога: 8.94€
| Производитель | Case Logic |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Ibira |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 25.00 мм |
| Gross height (mm) | 15.00 мм |
| Gross width (mm) | 250.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 6667 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Fits up to size | 10 дюйм |
| Материал | Polyester |
| Тип чехла | Tablet Sleeve |
| Максимальный размер экрана | 10 дюйм |
| Цвет | Black |