Goobay | Headphone and audio AUX extension cable; 3.5 mm; 3-pin; slim | 97122
- Preces kods: 340212
- EAN: 4040849971228
- MPN: 97122
2.63€
Bez nodokļa: 2.17€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 97122 |
| Producer product family | Headphone and audio AUX extension cable; 3.5 mm; 3-pin; slim |
| Gross depth (mm) | 40 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 1.00 g |
| Palette Qty | 16949 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Net weight | 0.054 kg |
| Citas funkcijas | For use as extension cord for audio cables with a 3.5 mm jack, e.g., stereo headphones; Flexible cable with small bending radius; Ultra-slim connector; Shielded |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Produkta krāsa | Black |
| Kabeļa tips | Round cable |
| Connection type | 3.5 mm male (3-pin, stereo); Connection 2, type 3.5 mm female (3-pin, stereo) |