Goobay | Headphone and audio AUX extension cable; 3.5 mm; 3-pin; slim | 97122
- Код товара: 340212
- EAN: 4040849971228
- MPN: 97122
2.63€
Без налога: 2.17€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 97122 |
| Producer product family | Headphone and audio AUX extension cable; 3.5 mm; 3-pin; slim |
| Gross depth (mm) | 40 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| PET | 1.00 гр. |
| Palette Qty | 16949 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.059 кг |
| Net weight | 0.054 кг |
| Другие особенности | For use as extension cord for audio cables with a 3.5 mm jack, e.g., stereo headphones; Flexible cable with small bending radius; Ultra-slim connector; Shielded |
| Длина кабеля | 5 м |
| Цвет товара | Black |
| Тип кабеля | Round cable |
| Тип соединения | 3.5 mm male (3-pin, stereo); Connection 2, type 3.5 mm female (3-pin, stereo) |