CyberPower | Smart App UPS Systems | PR2200ERTXL2U | 2200 VA | 2200 W
- Preces kods: 340356
- EAN: 4712856277654
- MPN: PR2200ERTXL2U
1 166.68€
Bez nodokļa: 964.20€
| Ražotājs | CyberPower |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 2200 VA |
| Producer product name | PR2200ERTXL2U |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Ietilpība | 2200 W |
| Gross depth (mm) | 620.00 mm |
| Gross height (mm) | 275 mm |
| Gross width (mm) | 560 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 4.24 kg |
| Volume (m3) | 0.09548 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 4000 g |
| Plastic (No PET) | 240 g |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 pcs |
| Gross weight | 38.64 kg |
| Net weight | 34.4 kg |
| UPS topoloģija | Line-Interactive |