CyberPower | Smart App UPS Systems | PR2200ERTXL2U | 2200 VA | 2200 W
- Код товара: 340356
- EAN: 4712856277654
- MPN: PR2200ERTXL2U
1 166.68€
Без налога: 964.20€
| Производитель | CyberPower |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Емкость | 2200 ВА |
| Producer product name | PR2200ERTXL2U |
| Producer product family | Smart App UPS Systems |
| Вместимость | 2200 Вт |
| Gross depth (mm) | 620.00 мм |
| Gross height (mm) | 275 мм |
| Gross width (mm) | 560 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 4.24 кг |
| Volume (m3) | 0.09548 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 4000 гр. |
| Plastic (No PET) | 240 гр. |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Palette Qty | 18 шт. |
| Gross weight | 38.64 кг |
| Net weight | 34.4 кг |
| Топология ИБП | Line-Interactive |