Thrustmaster | Joystick T 16000M FCS Hotas | Black
- Preces kods: 341402
- EAN: 3362932914846
- MPN: 2960778
145.08€
Bez nodokļa: 119.90€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product family | Joystick T 16000M FCS Hotas |
| Gross depth (mm) | 289.99 mm |
| Gross height (mm) | 248.99 mm |
| Gross width (mm) | 289.99 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 37 g |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 345.00 mm |
| Gross height master carton | 320.00 mm |
| Gross width master carton | 345.00 mm |
| Net weight master carton | 5.82 kg |
| Tare weight master carton | 1.74 kg |
| Palette Qty | 83 pcs |
| Gross weight | 2.61 kg |
| Net weight | 2.37 kg |
| Citas funkcijas | T.16000M FCS (Flight Control System) flight stick featuring H.E.A.R.T magnetic precision technology + TWCS (Thrustmaster Weapon Control System) throttle featuring S.M.A.R.T technology. Intuitive and natural: feels just like sitting in the cockpit |
| Bezvadu savienojumi | No |
| Connectivity | Wired |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10/8/7 |
| Atbalstītās spēļu platformas | PC |