Thrustmaster | Joystick T 16000M FCS Hotas | Black
- Код товара: 341402
- EAN: 3362932914846
- MPN: 2960778
145.08€
Без налога: 119.90€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product family | Joystick T 16000M FCS Hotas |
| Gross depth (mm) | 289.99 мм |
| Gross height (mm) | 248.99 мм |
| Gross width (mm) | 289.99 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.24 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 200 гр. |
| Plastic (No PET) | 37 гр. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton | 345.00 мм |
| Gross height master carton | 320.00 мм |
| Gross width master carton | 345.00 мм |
| Net weight master carton | 5.82 кг |
| Tare weight master carton | 1.74 кг |
| Palette Qty | 83 шт. |
| Gross weight | 2.61 кг |
| Net weight | 2.37 кг |
| Другие особенности | T.16000M FCS (Flight Control System) flight stick featuring H.E.A.R.T magnetic precision technology + TWCS (Thrustmaster Weapon Control System) throttle featuring S.M.A.R.T technology. Intuitive and natural: feels just like sitting in the cockpit |
| Беспроводное подключение | No |
| Connectivity | Wired |
| Поддерживаемые операционные системы Windows | Windows 10/8/7 |
| Поддерживаемые игровые платформы | PC |