Goobay | 2.4 A | Dual USB charger | 44952
- Preces kods: 342608
- EAN: 4040849449529
- MPN: 44952
5.30€
Bez nodokļa: 4.38€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 44952 |
| Producer product family | Dual USB charger |
| Ieejas strāva | 2.4 A |
| Gross depth (mm) | 90 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 25 mm |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00032625 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.6 g |
| Palette Qty | 5297 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Net weight | 0.037 kg |
| Output type | 2 USB 2.0 female (Type A) |
| Citas funkcijas | Charges up to two devices simultaneously; Universally suitable for devices such as smartphones or tablets that are charged via USB or as a power supply unit for supplying power to devices via USB; The integrated electronics protect against overload, overheating and short-circuit, thus providing optimum safety. load, overheating and short-circuit and thus offers the optimum safety. |
| Produkta krāsa | White |
| Savietojamība | For many manufacturers like Apple iPhone or iPad, Samsung Galaxy series, Sony, Huawei, LG, Xiaomi |
| Jauda | 12 W |
| Ieejas tips | Euro male (Type C CEE 7/16) |