Goobay | 2.4 A | Dual USB charger | 44952
- Код товара: 342608
- EAN: 4040849449529
- MPN: 44952
5.30€
Без налога: 4.38€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 44952 |
| Producer product family | Dual USB charger |
| Ток на входе | 2.4 А |
| Gross depth (mm) | 90 мм |
| Gross height (mm) | 145 мм |
| Gross width (mm) | 25 мм |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00032625 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Packing quantity | 1 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.6 гр. |
| Palette Qty | 5297 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.047 кг |
| Net weight | 0.037 кг |
| Output type | 2 USB 2.0 female (Type A) |
| Другие особенности | Charges up to two devices simultaneously; Universally suitable for devices such as smartphones or tablets that are charged via USB or as a power supply unit for supplying power to devices via USB; The integrated electronics protect against overload, overheating and short-circuit, thus providing optimum safety. load, overheating and short-circuit and thus offers the optimum safety. |
| Цвет товара | White |
| Мощность | 12 Вт |
| Совместимость | For many manufacturers like Apple iPhone or iPad, Samsung Galaxy series, Sony, Huawei, LG, Xiaomi |
| Тип ввода | Euro male (Type C CEE 7/16) |