Goobay | Digital timer | 51277
- Preces kods: 342625
- EAN: 4040849512773
- MPN: 51277
7.90€
Bez nodokļa: 6.53€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 51277 |
| Producer product family | Digital timer |
| Gross depth (mm) | 93 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross width (mm) | 65 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 45.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0009672 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1787 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.189 kg |
| Net weight | 0.139 kg |
| Citas funkcijas | Perfect for recurring tasks such as blinds, aquariums and billboards; 10 timer programs with 1-minute steps; 16 different weekday combinations; 12-hour or 24-hour time display; Childproof socket; Possibility of continuous operation; Incl. back-up battery for approx. four days, no reprogramming required after power outage or removal from the socket |
| Produkta krāsa | White |