Goobay | Digital timer | 51277
- Код товара: 342625
- EAN: 4040849512773
- MPN: 51277
7.90€
Без налога: 6.53€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 51277 |
| Producer product family | Digital timer |
| Gross depth (mm) | 93 мм |
| Gross height (mm) | 160 мм |
| Gross width (mm) | 65 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 45.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.0009672 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1787 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.189 кг |
| Net weight | 0.139 кг |
| Другие особенности | Perfect for recurring tasks such as blinds, aquariums and billboards; 10 timer programs with 1-minute steps; 16 different weekday combinations; 12-hour or 24-hour time display; Childproof socket; Possibility of continuous operation; Incl. back-up battery for approx. four days, no reprogramming required after power outage or removal from the socket |
| Цвет товара | White |