Goobay | Round cable | USB-C to micro-B 3.0 cable | 67995 | micro-B 3.0 | USB-C (male)
- Preces kods: 342632
- EAN: 4040849679957
- MPN: 67995
5.29€
Bez nodokļa: 4.37€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 67995 |
| Producer product family | USB-C to micro-B 3.0 cable |
| Kabeļa tips | Round cable |
| Savienotājs 2 | USB-C (male) |
| Savienotājs 1 | micro-B 3.0 |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 140 mm |
| Gross width (mm) | 20 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.000336 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Palette Qty | 5143 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.025 kg |
| Maksimālais kabeļa garums | 0.6 m |
| Uzlādes funkcija | Synchronisation, data transfer and charging. |
| Īpašās funkcijas | SuperSpeed data transfer - The USB-C cable supports data transfer rates up to 5 Gbps - 10 times faster than USB 2.0; Quick charge function - USB-C charging cable for super-fast synchronisation and charging of USB-C enabled devices with a power of up to 15 W. |
| Krāsa | Black |
| Savietojamība | The USB-C cable is backward compatible with USB 2.0 and USB 1.1 devices. |
| Viegli piemērot | Yes |