Goobay | Round cable | USB-C to micro-B 3.0 cable | 67995 | micro-B 3.0 | USB-C (male)
- Код товара: 342632
- EAN: 4040849679957
- MPN: 67995
5.29€
Без налога: 4.37€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 67995 |
| Producer product family | USB-C to micro-B 3.0 cable |
| Тип кабеля | Round cable |
| Разъем 2 | USB-C (male) |
| Разъем 1 | micro-B 3.0 |
| Gross depth (mm) | 120 мм |
| Gross height (mm) | 140 мм |
| Gross width (mm) | 20 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.000336 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 60.00 гр. |
| Palette Qty | 5143 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.025 кг |
| Максимальная длинна кабеля | 0.6 м |
| Особые свойства | SuperSpeed data transfer - The USB-C cable supports data transfer rates up to 5 Gbps - 10 times faster than USB 2.0; Quick charge function - USB-C charging cable for super-fast synchronisation and charging of USB-C enabled devices with a power of up to 15 W. |
| Совместимость | The USB-C cable is backward compatible with USB 2.0 and USB 1.1 devices. |
| Функция зарядки | Synchronisation, data transfer and charging. |
| Цвет | Black |
| Легко наносится | Yes |