Edifier | Bookshelf Speaker | S1000MKII | Bluetooth | Wireless connection
- Preces kods: 343353
- EAN: 6923520268177
- MPN: S1000MKII
249.27€
Bez nodokļa: 206.01€
| Ražotājs | Edifier |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | S1000MKII |
| Producer product family | Bookshelf Speaker |
| Bluetooth | Yes |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Gross depth (mm) | 520 mm |
| Gross height (mm) | 435 mm |
| Gross width (mm) | 365 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 2464 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.614 kg |
| Volume (m3) | 0.082563 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.50 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Ferrous metals | 800.00 g |
| Palette Qty | 12 pcs |
| Gross weight | 18.3 kg |
| Net weight | 15.686 kg |
| Citas funkcijas | Total power output: RMS (Treble) 25 W x 2 + (Mid-range Bass) 35 W x 2; SNR: ≥90dBA |
| Īpašās funkcijas | Pure and accurate audio is delivered with the upgraded titanium tweeter. Low distortion and high strength are come out from the classic wooden Edifier speakers; You can connect to many different types of devices, both coaxial and optical, with the speakers. Enjoy your personal time after connecting to your game consoles, TV boxes, mobile phones, laptops, and many more devices |
| Produkta krāsa | Brown |
| Ieejas tips | 2 x AUX, Bluetooth |
| Savietojamība | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| Frekvences diapazons | 45 Hz - 40K Hz |