Edifier | Bookshelf Speaker | S1000MKII | Bluetooth | Wireless connection
- Код товара: 343353
- EAN: 6923520268177
- MPN: S1000MKII
249.27€
Без налога: 206.01€
| Производитель | Edifier |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | S1000MKII |
| Producer product family | Bookshelf Speaker |
| Bluetooth | Yes |
| Беспроводное подключение | Yes |
| Gross depth (mm) | 520 мм |
| Gross height (mm) | 435 мм |
| Gross width (mm) | 365 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 2464 гр. |
| Plastic (No PET) | 150.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.614 кг |
| Volume (m3) | 0.082563 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| TI weight (kg) | 0.50 кг |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Ferrous metals | 800.00 гр. |
| Palette Qty | 12 шт. |
| Gross weight | 18.3 кг |
| Net weight | 15.686 кг |
| Другие особенности | Total power output: RMS (Treble) 25 W x 2 + (Mid-range Bass) 35 W x 2; SNR: ≥90dBA |
| Особые свойства | Pure and accurate audio is delivered with the upgraded titanium tweeter. Low distortion and high strength are come out from the classic wooden Edifier speakers; You can connect to many different types of devices, both coaxial and optical, with the speakers. Enjoy your personal time after connecting to your game consoles, TV boxes, mobile phones, laptops, and many more devices |
| Цвет товара | Brown |
| Тип ввода | 2 x AUX, Bluetooth |
| Совместимость | iOS, Android, MacOS, or Windows device |
| Диапазон частот | 45 Hz - 40K Гц |