Dell | Webcam | UltraSharp
- Preces kods: 343460
- EAN: 5397184514085
- MPN: 722-BBBI
166.59€
Bez nodokļa: 137.68€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | UltraSharp |
| Producer product family | Webcam |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 44 g |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross width (mm) | 71 mm |
| Gross height (mm) | 145 mm |
| Volume (m3) | 0.001492775 m³ |
| PET | 50.00 g |
| Palette Qty | 1158 pcs |
| Gross weight | 0.591 kg |
| Net weight | 0.391 kg |
| Citas funkcijas | 4K High Dynamic Range (HDR) webcam; External privacy cover/lens cap; Large Sony STARVISTM CMOS sensor |
| Skaņas samazināšana | Yes |
| Megapikseļi | 8.3 MP |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Win10 64 Bit |
| Tālummaiņas spēja | HD Digital Zoom up to 5X |
| Diagonālais redzes lauks | 65, 78, 90 ° |
| Produkta krāsa | Black |
| Uzstādīšanas tips | Clip |
| Iebūvēts mikrofons | No |
| Fokuss | Autofocus |