Epson LQ-590IIN | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | Black
- Preces kods: 344769
- EAN: 8715946649856
- MPN: C11CF39402A0
812.77€
Bez nodokļa: 671.71€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | ID |
| Produkta krāsa | Black |
| Produkta veids | Dot matrix printer |
| Wi-Fi | No |
| Producer product name | LQ-590IIN |
| Drukāšanas tehnoloģija | Dot matrix |
| Printēšana | Mono |
| Gross depth (mm) | 530 mm |
| Gross height (mm) | 280 mm |
| Gross width (mm) | 445.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.066038 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Palette Qty | 26 pcs |
| Gross weight | 9.4 kg |
| Net weight | 7.4 kg |
| Funkcijas | |
| Citas funkcijas | Number of Pins 24 pins. Increased reliability: Mean time between failure of 25,000 power-on hours. Increased number of copies: Now original plus six copies. |
| Apdrukājamo materiālu veids | Single sheet front and rear, Continuous media front and rear, Paper output rear |
| Interfeiss | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification, Parallel, Wired Network |
| Fakss | No |
| Ethernet/LAN savienojums | No |
| Dimensijas (WxDxH) | 437 x 375 x 177 mm |