Epson LQ-590IIN | Mono | Dot matrix | Dot matrix printer | Black
- Код товара: 344769
- EAN: 8715946649856
- MPN: C11CF39402A0
812.77€
Без налога: 671.71€
| Производитель | Epson |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | ID |
| Цвет товара | Black |
| Тип продукта | Dot matrix printer |
| Wi-Fi | No |
| Технология печати | Dot matrix |
| Печать | Mono |
| Producer product name | LQ-590IIN |
| Gross depth (mm) | 530 мм |
| Gross height (mm) | 280 мм |
| Gross width (mm) | 445.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1700.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 300.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.00 кг |
| Volume (m3) | 0.066038 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| Wooden | 1413.00 гр. |
| PET | 114.00 гр. |
| Palette Qty | 26 шт. |
| Gross weight | 9.4 кг |
| Net weight | 7.4 кг |
| Функции | |
| Другие особенности | Number of Pins 24 pins. Increased reliability: Mean time between failure of 25,000 power-on hours. Increased number of copies: Now original plus six copies. |
| Тип носителя | Single sheet front and rear, Continuous media front and rear, Paper output rear |
| Интерфейс | Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification, Parallel, Wired Network |
| Факс | No |
| Подключение Ethernet | No |
| Размеры (ШхГхВ) | 437 x 375 x 177 мм |