Epson T49H | Ink Bottle | Yellow
- Preces kods: 345747
- EAN: 010343949690
- MPN: C13T49H400
27.14€
Bez nodokļa: 22.43€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Yellow |
| Tips | Ink Bottle |
| Producer product name | T49H |
| Gross depth (mm) | 58 mm |
| Gross height (mm) | 154 mm |
| Gross width (mm) | 58 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 34 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.036 kg |
| Volume (m3) | 0.000518056 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3336 pcs |
| Gross weight | 0.216 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-T3100x |
| Kapacītāte | 140 ml |