Epson T49H | Ink Bottle | Yellow
- Код товара: 345747
- EAN: 010343949690
- MPN: C13T49H400
27.14€
Без налога: 22.43€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Yellow |
| Тип | Ink Bottle |
| Producer product name | T49H |
| Gross depth (mm) | 58 мм |
| Gross height (mm) | 154 мм |
| Gross width (mm) | 58 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 34 гр. |
| Plastic (No PET) | 2.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.036 кг |
| Volume (m3) | 0.000518056 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3336 шт. |
| Gross weight | 0.216 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Совместимые продукты | SureColor SC-T3100x |
| Емкость | 140 мл |