Duracell | Plus MN1400 | C | Alkaline | 2 pc(s)
- Preces kods: 348387
- EAN: 5000394141827
- MPN: 815
3.35€
Bez nodokļa: 2.77€
| Ražotājs | Duracell |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | C |
| Producer product name | Plus MN1400 |
| Skaits baterijas iekļautas | 2 pcs |
| Baterijas tehnoloģija | Alkaline |
| Gross depth (mm) | 84 mm |
| Gross height (mm) | 120 mm |
| Gross width (mm) | 27 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 10 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00027216 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Palette Qty | 6349 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.137 kg |
| Iepakojuma tips | Blister |