Duracell | Plus MN1400 | C | Alkaline | 2 pc(s)
- Код товара: 348387
- EAN: 5000394141827
- MPN: 815
3.35€
Без налога: 2.77€
| Производитель | Duracell |
| Страна происхождения | CN |
| Тип | C |
| Producer product name | Plus MN1400 |
| Количество батареек в кмплекте | 2 шт. |
| Технология батареи | Alkaline |
| Gross depth (mm) | 84 мм |
| Gross height (mm) | 120 мм |
| Gross width (mm) | 27 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 10 гр. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00027216 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Palette Qty | 6349 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.137 кг |
| Тип упаковки | Blister |